САБ  
 
Пошук по сайту:   
             
 


 

23.06.2020

24 червня 2020 року - початок продажів прикладного рішення "BAS Малий бізнес", яке є готовим рішенням для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу (торгових, виробничих і сервісних компаній). Програма дозволяє вести оперативний облік поточної діяльності (придбання товарів, виробництва продукції, оптової та роздрібної торгівлі товарами і продукцією, надання виробничих і сервісних послуг), здійснювати контроль залишків запасів, взаєморозрахунків з постачальниками/покупцями і працівниками, аналізувати результати роботи, планувати завантаження виробництва і залишки товарів, використовувати багатофункціональну CRM-систему. 
У програмі не ведеться бухгалтерський облік, проте необхідні дані легко вивантажити в програми для бухгалтерського обліку (наприклад, "BAS Бухгалтерію").

ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ  BAS МАЛИЙ БІЗНЕС:    

  • Рішення допомагає підвищити ефективність роботи компанії, надаючи власникам і керівникам широкий спектр інструментів для управління, а співробітникам – нові можливості для продуктивної роботи. 

  • Програма дозволяє поетапно автоматизувати бізнес, починаючи з актуальних ділянок і поступово розширюючи автоматизацію на інші види діяльності. 

  • Рішення не переобтяжене зайвою функціональністю, його можна легко настроїти на особливості організації управління та обліку в компанії – це забезпечує можливість "швидкого старту" і зручність щоденної роботи. 

  • Не потрібно знати бухгалтерський і податковий облік. 

  • Програма реалізована повністю на керованих формах. Це дозволяє використовувати її в режимі товстого, тонкого або web клієнта, тобто працювати з системою з будь-якої точки світу.

Рішення "BAS Малий бізнес" включається в зазначені нижче програмні продукти, які надійдуть у продаж з 24.06.2020 р.

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

BAS Малий бізнес. ПРОФ

8400

BAS Малий бізнес. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів      

16710Можливе придбання продукту "BAS Малий бізнес" на умовах апгрейду.


← все новости

   
 
   
 
 


Телефон:
+38 (050) 544-99-07, +38 (096) 186-76-77


Адрес:  Україна, м.Ірпінь
 
Система управління сайтом